Ja pierdole, to jest niemozliwe😵💫
27.06.2026, 17:49
34°C, Jasno, Velmi vysoká teplota. Fest hyc, stojíme v koloně a nefunguje klimatizace…
Ja pierdole, to jest niemozliwe😵💫
Naštěstí jsme sebou měli 2 akuventilatory a ještě rozprašovač s vodou.. Každopádně zítra zde jedem znova a bude to ještě horší…
Chudáci 😥
😰
Tak to je asi nejhorší, co může v takovém počasí v autě nastat.
To jest złe...