Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Vlhký vzduch, místy se objeví přeháňky

Počasí u vás

Praha

Mapa ČR Praha

Praha je hlavní a současně největší město České republiky a 15. největší město Evropské unie. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem, ale jako samostatný kraj není jeho součástí. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Sídlí zde prezident republiky, parlament, vláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů.

Rekordy: 36 °C , -14 °C

Top uživatelé: jjj (2411), Kuba.T (1164), LookAss (157), pajinek (60), standa.chalupny (53)

Poslední fotografie a videa


Poslední počasí

Řadit podle: čas, teplota, fotografie, video
Bouřky
24 °C

Praha

250 mnm / Praha

Stále se ochlazuje a bouří čím dál tím silněji,před chvílí to uhodilo velmi blýsko nás,takže vypínám počítač.Mějte se tu hezky.

Bouřky
24 °C

Praha

250 mnm / Praha

Stále krásně teplo,ale stejně jak v Hřebči,i tady se začíná pěkně blýskat,zatím rovněž beze srážek,ale podle radarů bude brzy i pršet a bude to docela prudké intenzity.Myslím,že Hřebeč to zastihne jen okrajově,ale nechme se překvapit. :-) Už začíná i fičet.

Polojasno
25.5 °C

Praha

250 mnm / Praha

Stále polojasno,možná i líp a k tomu horko. Ta bouřková oblačnost od V je stále stejně daleko.Lubošovi do Plzně: Já jedu zítra taky do Řecka a to na ostrov Zakynthos.Už jsem to sem psal.Zakynthos se nachází asi 700 km jižně až jihovýchodně od Korfu.Také je to Jonský ostrov.Taky sem budu psát z Řecka.Tady máš odkaz na dlouhodobou předpověď počasí na Korfu.Užij si to tam a měj se.Určitě budeme mít oba hezky. :-) : http://www.recko-pocasi.cz/Korfu.php

Polojasno
25 °C

Praha

250 mnm / Praha

Do Troubelic hoserovi: Jestli se chceš chlubit,že je u vás stále sucho,hezky a teplo a není to tak,tak to jseš opravdu z města se správným názvem.Promiň,jestli ti křivdím.Abych se dostal k počasí.Momentálně je opravdu krásné počasí,teplo a rovněž dusno.Je polojasno,ale od V se už začíná dělat docela solidní kupovitá oblačnost,takže se domnívám,že tak kolem 16:00 začne pršet a asi i bouřit.Uvidíme,co z toho bude,ještě vás budu informovat.

Zataženo
23 °C

Praha

Praha

Ty hosere z troubelic, přestan kecat, že je sucho, když si pročtu tvůj archiv příspěvků, tak furt kecáš, že je sucho, jsi trapnej jak sánky v létě prosimtě.......

Polojasno
20 °C

Praha

250 mnm / Praha

V úterý v poledne letím s rodinou na řecký ostrov Zakynthos,tady máte odkaz,kde se ostrov nachází,kdyby vás to zajímalo: ( http://zakynthos.recko-informace.cz/ ).Konečně jisté teplo a slunečno a hlavně to moře! Budu vám průběžně psát,jaké je tam počasí a budu vás pozdravovat. 8-)

Polojasno
20 °C

Praha

250 mnm / Praha

Teplo,dusno,téměř bezvětří.Oblačnost se protrhává až na polojasno.Tak,jak bylo včera,předevčírem a dneska,tak bude bohužel ještě pěkně dlouho s tím rozdílem,že bude ve středu až 28°C a ve čtvrtek až 30°C!Ale znáte to,klidně se to může jakkoli změnit a to většinou k horšímu.

Polojasno
16 °C

Praha

Praha

Všichni si užíváte jenom já ne

Zataženo
0 °C

Praha

Praha

EXTRÁMNÍ VAROVÁNI : JIHOČESKÝ KRAJ.POVODNĚ.

Oblačno
20.5 °C

Praha

250 mnm / Praha

Koukám,že jsme se s Vaškem z Benešova celkem shodli,myslím,že ty bouřky půjdou spíše k tobě,než ke mně,jsi ode mně na JV,tam budou možná silnější,nechme se překvapit....Teď se oblačnost nepatrně protrhává,takový klid před bouří.Teplota nepatrně popolezla. :-)