Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes hlavně na horách sněhové přeháňky, zítra i nebezpečné počasí

Profil TomsonTom

Jméno a příjmení, registrace
26.06.2009
Poslední návštěva
14.11.2021 00:08
Zaměstnání
Student

Statistiky

Zaslané záznamy
45
Nejvyšší zaznamenaná teplota
31.7°C
Nejnižší zaznamenaná teplota
0 °C
Počet bouřek
1
Počet slunečných dnů
7
Počet deštivých dnů
11
Počet fotografií
0
Počet TOP fotografií
0
Oblíbené fotografie
1

Zaslané počasí

Nejnižší teploty

Skoro jasno
26 °C

Jablonec nad Nisou

475 mnm / Liberecký kraj

Skoro jasno, jen tu a tam mráček. Teploměr na sluníčku ukazuje 30,8°C, ale jde spíše o teplotu ohřátého tělesa, protože ten digitální teploměr není vhodně konstruován a spíš než teplotu ovzduší měří (na sluníčku) teplotu sebe sama. Takhle to vypadá, že bude krásně celý den, ale prý tu dnes mají být bouřky a déšť. Kéž by se nám to vyhlo. :-)

Oblačno
26.3 °C

Jablonec nad Nisou

475 mnm / Liberecký kraj

Tak tady už se začíná zatahovat. Pořád je tu teplo, ale přímo nad Jabloncem se začínají tvořit nové přeháňky, které budou postupovat dále na západ (viz. radar).

Polojasno
27.6 °C

Jablonec nad Nisou

475 mnm / Liberecký kraj

Kolem 14. hodiny tady byla bouřka. Odešla stejně rychle jako přišla, celkem tady byla asi 10 minut. A mimochodem se také ukázalo, jak je na bouřce nebezpečné, že nikdy nevíte kde uhodí. Já pořád slyšel hromy z velké dálky a najednou mi pár (desítek?) metrů před oknem uhodí a rána jako z děla. Mám pocit, že to schytal ten strom, co mi roste před oknem. Teď se zase trochu zatahuje, ale už bylo i skoro jasno. Od severo-východu se z Polska něco žene, uvidíme, zda se to stočí / rozpadne, nebo jestli to sem zabloudí. Tak se držte a doufám, že nebude celý červenec s takovýmto počasím. :/

Dešťové přeháňky
28 °C

Jablonec nad Nisou

475 mnm / Liberecký kraj

Byla tu opět dlouhá bouřka, trvala přes 50 minut. Teď tady mírně prší, ale pořád je šílené vedro. Po bouřce vykouklo sluníčko a teď se zase zatahuje, uvidíme, na jak dlouho.

Polojasno
31.7 °C

Jablonec nad Nisou

475 mnm / Liberecký kraj

Doteď tu bylo jasno až skoro jasno. Teď se od jihu až jihozápadu zatahuje. Podle některých modelů tady do půlnoci nezaprší, uvidíme.