Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Ochlazení a místy ještě déšť nebo přeháňky

Meteoradar na Android a iOS

Aplikace Meteoradar je praktickou aplikací na telefony s operačním systémem iOS (iPhone, iPad) a Android. Aplikace přináší řadu zajímavých funkcí. Zobrazí nejen aktuální srážky nad Českem a Německem, ale i jejich předpověď na následující hodinu. Nechybí ani údaje o teplotách, větru, srážkách nebo stavu počasí. Meteoradar umožňuje sledovat vývoj počasí téměř v reálném čase. Data jsou aktualizována každých 10 minut. Aplikace je navíc zcela zdarma.

Aplikace je dostupná zdarma pod názvem Meteoradar na Google Play nebo iTunes.

Obrazovka

Srážky a jejich předpověď

Aplikace na mapě zobrazí aktuální srážky nad Českem s přesností až 1 km. Nechybí ani předpověď jejich vývoje na následující hodinu. Přesně tak poznáte, kdy přeháňka dorazí přímo do vašeho města.

Údaje z meteostanic

Na mapě jsou dostupné údaje z více než 100 meteorologických stanic. Meteorologické stanice zaznamenávají teplotu, vítr, srážky ale i vlhkost nebo tlak vzduchu. U každé stanice je v grafu uveden vývoj teploty.

Blesky

V případě bouřek aplikace zobrazí i místa, kde uhodil blesk. Na základě radarového snímku potom poznáte, jak se bude bouřka nadále vyvíjet.

Meteozprávy

Aplikace zobrazuje informace o počasí přímo od uživatelů, kteří sledují počasí v daných místech (viz Počasí u vás).

Nové snímky každých 10 minut

Radarové snímky jsou na mapě aktualizovány každých 10 minut. Vývoj počasí tak můžete sledovat téměř v reálném čase a déšť nebo sněžení vás již nikdy nepřekvapí.

Obrazovky

Obrazovka
Obrazovka
Obrazovka
Obrazovka

Naše další aplikace

Prohlédněte si naše další užitečné aplikace: Seznam aplikací.

Technická podpora

V aplikaci nijak neukládáme ani neodesíláme údaje o vaší poloze k nám na server. Všechny osobní údaje tak zústávají na vašem telefonu (údaje o poloze slouží k zobrazení vaší lokality na radarové mapě). Názory a připomínky nám můžete napsat do diskuse.