Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Teploty opět nad 20 °C, na obloze už o něco více oblačnosti

Kontakty

In-počasí přináší na internet a do médií meteorologické informace přes 10 let. Naše předpovědi v současné době patří ve svém oboru k jedněm z nejvyhledávanějších. Provozovatelem serveru In-počasí je společnost InMeteo. Na této stránce naleznete přehled možnosti kontaktování našich meteorologů a redakce.

Informace pro novináře

Pokud potřebujete informace o počasí pro připravovaný článek, můžete využit naše vizualizace meteorologických dat ze stránek In-počasí a Ventusky (zde naleznete zajímavé meteorologické mapy). Všechny uveřejněné materiály lze v článcích citovat v přiměřené míře se zřetelným uveřejněním zdroje. Pokud potřebujete komentář k dané meteorologické situaci, kontaktujte nás na info@in-pocasi.eu.

Informace pro firmy

Zabýváme se analýzou a vizualizací meteorologických dat pro společnosti v řadě odvětví. Poskytujeme rozsáhlé množství meteorologických dat (numerické modely, předpovědi pro jakékoliv lokality na světě, historická data pro analýzy atd.). Naši nabídku a informace o poskytování meteorologických dat firmám naleznete na stránce Počasí na web nebo nás můžete přímo kontaktovat na info@in-pocasi.eu.

Nákup reklamy na stránkách

Mediálně nás zastupuje společnost Impression Media (uvedenou společnost kontaktujte pro informace o nabízených formátech).

Informace pro širokou veřejnost

Informace o vývoji počasí naleznete na našich stránkách In-počasí a Ventusky. Pokud máte specifický dotaz, položte ho v naší diskusi.

Posudky pro pojišťovny

Posudky pro pojišťovny neposkytujeme.

Potřebuji historická data o počasí

Využijte náš rozsáhlý archiv nebo Ventusky, kde naleznete meteorologická data od roku 2016. Jiným způsobem archivní data neposkytujeme.

Potřebuji vědět, jak bude v mé obci

Předpověď najdete v sekci Předpověď počasí.

Mám dotaz k vaší mobilní aplikaci In-počasí

Jakékoliv dotazy k aplikaci In-počasí zasílejte do diskuse aplikace In-počasí na Android a iOS.

Našel jsem na stránkách chybu

Kontaktujte nás prosím na info@in-pocasi.eu. Vždy prosím uveďte přesný odkaz na stránku, kde jste chybu našli.

Chci vám posílat data z mojí meteostanice

Postupujte prosím dle informací na stránce diskuse. Data o stanici nám následně zašlete na info@in-pocasi.eu.