Olomouc, Šibeník
221 mnm / Olomoucký krajUž jen slabý JV vítr, ale kolem poledne byly i čerstvější nárazy, vlhkost 75%, min. 13,8°, tlak setrvává, v dnešních slabých přeháňkách napršelo 0,4 mm.
Počasí u vás
Olomouc, ŠibeníkV lokalitě Šibeník stojí jedna z prvních pevností v Olomouci, leží západně od centra a rovina se tady začíná postupně zvedat do výšky až 227 m n. m. Ve středověku tady asi bylo popraviště.Pak tady vybudovali tu pevnost,vedle stál oprav. závod, který je zbourán a na jeho místě už stojí bytové domy.
Rekordy: 33.2 °C , -5.5 °CUž jen slabý JV vítr, ale kolem poledne byly i čerstvější nárazy, vlhkost 75%, min. 13,8°, tlak setrvává, v dnešních slabých přeháňkách napršelo 0,4 mm.
Mírný Sz vítr, vlhkost 47%, min. 11,1°, tlak mírně klesá. Dopoledne bylo slunečnější..
Mírný Z vítr, vlhkost 44%, min. 14,5°, tlak mírně klesá, včera jen 0,1 mm.
Čerstvější SZ vítr, vlhkost 62%, min. 13,3°, tlak setrvalý, oblačno až skoro zataženo. Srážky včera 17,1 mm, dnes už nic, Morava i Bečva mají stále málo vody 11 a 8 m3/s.
Slabý SZ vítr, vlhkost 94%, min. 15,3 bylo právě teď. Tlak setrvalý, zatím napršelo 10,9 mm. Včera jen 3,8 mm.
Klidno nebo jen slabý J vítr, vlhkost 88%, po dnešním několikahodinovém dešti napršelo 3,6 mm, plus včerejších 10 mm, min. 16,9°, tlak mírně klesá.
Už asi půl hodiny probíhá slabší bouřka, zatím napršelo 6,5mm., ale stále ještě prší , dnešní max. 32,4°.
Mírný J vítr, vlhkost 47%, min.13,8°, tlak mírně klesá.
Slabší J vítr, vlhkost 32%, min. 10,7°, tlak prudce klesá.
Mírný Z vítr, i čerstvý náraz byl, vlhkost 42%, min. 18,7°, tlak mírně klesá. Z té obávané fronty v noci napršelo jen 0,7 mm.