Olomouc, Šibeník
221 mnm / Olomoucký krajTéměř klidno, vlhkost 79%, min. 6,8°, tlak setrvalý, včera při bouřce napršelo 13 mm, dnes jen 0,1 mm.
Počasí u vás
Olomouc, ŠibeníkV lokalitě Šibeník stojí jedna z prvních pevností v Olomouci, leží západně od centra a rovina se tady začíná postupně zvedat do výšky až 227 m n. m. Ve středověku tady asi bylo popraviště.Pak tady vybudovali tu pevnost,vedle stál oprav. závod, který je zbourán a na jeho místě už stojí bytové domy.
Rekordy: 33.2 °C , -5.5 °CTéměř klidno, vlhkost 79%, min. 6,8°, tlak setrvalý, včera při bouřce napršelo 13 mm, dnes jen 0,1 mm.
První letošní bouřka, i začalo dost pršet a hřmít. Je to bouřková linie od Brna až po Šumperk. ( v 19 h: už 11 mm a stále prší).
Mírný JV vítr, vlhkost 71%, min. 9,1°, tlak mírně klesá, slabě popršelo, 0,1 mm.
Slabý SV vítr, vlhkost 32%, min. -1,9°, tlak prudce klesá.
Opět je mrazík.
Zatím není morozko, ani při zemi.. dnešní max. 18°. Do rána má teplota klesnout na 7° (podle TV Morava).
Slabý V vítr, vlhkost 33%, min. -3,5°, tlak prudce klesá.
Přízemní teplota je na Ol. Holici už -3,5°, dnes to vystoupilo až na 13,1°.
Slabší JV vítr, vlhkost 37%, min. zase velmi mrazivé -5,4°, tlak prudce klesá.
Mráz už zase jede..