Valašské Meziříčí
313 mnm / Zlínský krajSlunce zapadá, teplota leze dolů velmi pomalu ... snad ty dny i noci nějak přežijeme.
24.8°C
-19.1 °C
5
116
13
278
17
1
0
606
Slunce zapadá, teplota leze dolů velmi pomalu ... snad ty dny i noci nějak přežijeme.
Dnes večer zatím teplota moc dolů nejde, stále velmi teplo.
celý den bylo skoro jasno, Tmax. cca 31,5C, kolem 18.hod hodiny se obloha od západu částečně zatáhla, takže aktuálně oblačno. Občas nějaký blesk a hrom z dáli, ale srážky nejspíš nedojdou. Alespoň byly moc hezké mraky :)
je 21:21 a teplota 23,5C, to je mazec. Dnešní Tmax +32,0 C. Ať už tyto šílené horka a k tomu i ty horké noci skončí. Fotka z 20:35.
Jasno,slabý vítr, v lese prijemne, jinak dole horko. Pohled na Ostravici, v pozadí hora Smrk a Knehyne. Foceno z Medvědi skály.
Ráno bouřka a déšť, 10 mm, poté jak v prádelně, Tmax. 27,8 C. Aktuálně 24,8 C, dolů to leze velmi pomalu a to dusno je ubíjející :( těším se na změnu resp. ochlazení a taky nějaký další déšť.