Frýdek-Místek
Moravskoslezský krajChumeli o 106 ... a teplota taky není úplně nejvyšší, ale sníh se nedrží. Všude v okolí (i v podstatně nižších polohách) se sníh drží. Je to zvláštní :-)
32.6°C
-19.9 °C
7
129
9
10
1
0
0
20
Chumeli o 106 ... a teplota taky není úplně nejvyšší, ale sníh se nedrží. Všude v okolí (i v podstatně nižších polohách) se sníh drží. Je to zvláštní :-)
Odpoledne se vyjasnilo. Byl jsem až do teď v 15km vzdálené Ostravě a tam úplně zataženo, větrno a "smogovo" :-/. Mám štěstí, že bydlím v pobeskydí (nejlepší možnost v Moravskoslezském kraji) :-)
Ráno zataženo, přes den protrhávání oblačnosti až na skoro jasno. Ráno +3°C a přes den teplota lehce klesala.
Je krásně, teplota ve stínu docela rychle stoupla z ranních -4°C nad nulu. Všude v okolí je hustá mlha, většinou mrznoucí. U nás je jen trochu kouřmo :)
Zatím jasno, uvidíme během noci. Teplota rychle padá.
Takže na poslední chvíli jak je to jen možné přece jen zapršelo (i když se sněhem) ... Nejsušší měsíc v historii se s námi loučí přeháňkou. Je to paradox.
Ochlazování se zpomalilo a teplota padá velmi pomalu. Nicméně předpokládám, že do rána bude zde v západním Slezsku mezi -3°C až -5°C jak tomu bylo i dnes ráno. Dobrou noc přeji všem :)
Konečně sněžení přešlo v sníh s deštěm. I tak ale stihly napadnout 4 cm sněhu. Ať si prší, aspoň to roztaje :-).