Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slabá studená fronta přinese více oblačnosti ale jen výjimečně přeháňky

Profil Frydek

Jméno a příjmení, registrace
06.01.2009
Poslední návštěva
04.03.2015 00:00
Místo pozorování
Frýdek-Místek zobrazit na mapě

Statistiky

Zaslané záznamy
279
Nejvyšší zaznamenaná teplota
32.6°C
Nejnižší zaznamenaná teplota
-19.9 °C
Počet bouřek
7
Počet slunečných dnů
129
Počet deštivých dnů
9
Počet fotografií
10
Počet TOP fotografií
1
Počet videí
0
Počet TOP videí
0
Oblíbené fotografie a videa
20

Zaslané počasí

Nejnižší teploty

Polojasno
6.1 °C

Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Obloha se krásně začala protrhávat !!! Nádhera !!! Po sněhu už není ani památky (všechen odtál po nočním dešti z 24.12 na 25.12.). Jak říkám, když už není sníh a mráz, ať je aspoň teploučko a krásně :-)

Zataženo
6.2 °C

Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Po delší době vystoupila teplota nad 5°C. Nooo, na příští týden to vypadá zimně, ... a sněhově hlavně tedy pro Slezsko a část východní Moravy. Na příští týden to pak vypadá na přechodné oteplení, které by se ani východu ČR tak výrazně dotknout nemělo. Uvidíme jak to bude :-).

Oblačno
6.2 °C

Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Ranní nejnižší teplota byla +3°C protože bylo celou noc zataženo ... navíc občas zapršelo. Ještě dopoledne jsme měli dešťové přeháňky, teď se trochu objevuje i slunce :-)

Zataženo
6.3 °C

Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Počasí beze změny .... Přikládám foto, jak to tu vypadalo přesně před dvěma lety. Je to foceno na sídlišti Slezská na silnici I/48. PS: je to foceno mobilem za sněžení, tak pardon za kvalitu.

Oblačno
6.6 °C

Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Konečně přestalo luchat.

Jasno
6.6 °C

Frýdek-Místek

340 mnm / Moravskoslezský kraj

Otepluje se velmi rychle a vypadá to na krásný den u nás v Beskydech :-).

Zataženo
6.7 °C

Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Je skoro zataženo a zdá se mi, jako by se slunce chtělo prodrat ven skrz oblačnost. Zhruba od 3 hodin ráno pršelo trvale až do 8. Na Lysé hoře je opět sníh.

Jasno
7.1 °C

Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Celý den od rána úplně jasno. Ráno malý opar, který se hned rozpustil. Všude v okolí, hlavně v Ostravě, byla ráno hustá mlha, zatímco zde bylo stále krásně. Rána jsou ale díky našemu neustálému slunečnému počasí chladná (-1°C až +2°C -> každý den). Zato odpoledne jsou nádherná a horká a není potřeba ani bundy (13°C-16°C každý den). Hezkou noc.