Olomouc, Šibeník
221 mnm / Olomoucký krajSlabý vítr, vlhkost 41%, min. 6°, tlak mírně klesá. Po bouřkách je v náhonu zkalená voda a vyšší průtok.
36.7°C
-21 °C
225
2145
208
274
9
0
0
916
Slabý vítr, vlhkost 41%, min. 6°, tlak mírně klesá. Po bouřkách je v náhonu zkalená voda a vyšší průtok.
Slabý S vítr, občas i slunce trochu prosvitne, chladný den je dnes.
Fučí čerstvý východňár, vlhkost jen 24%, min. 0,1°, tlak zase prudce klesá. Už skoro měsíc beze srážek, Morava se dá i přejít..
Klidno nebo jen slabý JV vítr, vlhkost 36%, min. -5,9°, tlak mírně klesá, tráva se zatím neprobudila..
Mírný Z vítr, vlhkost 50%, min. 1° ještě před půlnocí, tlak mírně klesá. Ani poslední zimní den nepřináší žádné srážky.
Slabý vítr, vlhkost 48%, zatím největší mráz ráno -11,2°, tlak setrvalý. Sníh je spíš jen ve stínu 2-3 cm.
Klidno nebo jen slabý vítr, vlhkost 59%, ráno byl zatím největší mráz této zimy -8,8°, tlak mírně klesá, sníh už je skoro nesouvislý a hlína byla bahnitá..
Slabý V vítr, vlhkost 93%, min. -2,6°, tlak mírně klesá, za městem na dostavbě D35 je ještě trochu sněhu. Nízká oblačnost je už 4.den.☹️ Jeseník má už 10°.