Císařov
202 mnm / Olomoucký krajDlouho se zdálo, že dneska se nízká oblačnost nerozpustí, ale přeci jen se nyní už trhá a je jasně vidět slunce. Takže nakonec snad opět bude krásný podzimní den. Je bezvětří, tlak: 1014hPa.
35.6°C
-18.5 °C
159
517
150
1487
57
22
2
922
Dlouho se zdálo, že dneska se nízká oblačnost nerozpustí, ale přeci jen se nyní už trhá a je jasně vidět slunce. Takže nakonec snad opět bude krásný podzimní den. Je bezvětří, tlak: 1014hPa.
Hezký slunečný den, jen trocha vysoké oblačnosti. Tlak: 1013 hPa, vítr mírný jihozápadní.
Dnes je celý den zataženo nízkou oblačností a temno. Vane slabý západní vítr, tlak: 1025hPa.
Zataženo a poměrně teplo, pocitovou teplotu ovšem výrazně snižuje čerstvý jihovýchodní vítr, tlak: 1002hPa.
Zataženo a začalo i pršet, zatím jsou ale srážky jen slabé. Vane slabý jižní vítr, tlak: 1016hPa.
Studené počasí pokračuje. Ráno napršely 4mm. Vane mírný jihozápadní vítr, tlak: 1016hPa.
Konečně pořádně leje. Zatím spadlo 6 mm. Tlak:1008 hPa, vítr slabý východní.
Po dosud nejmrazivějším ránu tohoto podzimu, kdy teplota klesla na -2,3°C máme krásný, a i teplotně docela příjemný den. Díky ranním mrazům a momentálně taky čerstvému jihovýchodnímu větru už však velmi rychle opadává listí. Tlak: 1019hPa.