Císařov
202 mnm / Olomoucký krajNaprosto netypická bouřka, na fotce je celá. Přesto docela silně prší a téměř nonstop hřmí. Takovou bouřku jsem zde ještě neviděl.
35.6°C
-18.5 °C
159
516
150
1483
57
21
2
919
Naprosto netypická bouřka, na fotce je celá. Přesto docela silně prší a téměř nonstop hřmí. Takovou bouřku jsem zde ještě neviděl.
Dnešní den bude opět tropický. Oproti včerejšku už však máme přeci jen trochu více oblačnosti. Vane slabý severovýchodní vítr, tlak: 1008hPa.
Dnes bude velmi teplo. Je jasno, pouze na severovýchodním obzoru je několik obláčků. Vane slabý jihozápadní vítr, tlak: 1016hPa.
Přicházející bouře, hřmí co 3 vteřiny a začíná pršet. Je bezvětří, tlak: 1016hPa.
Dnes byla ještě na červenec studená noc, teplota opět klesla pod 10°C, a s minimem 9,2°C je u nás pro dnešní den rekordní. Nyní už se poměrně rychle otepluje. Vane slabý severovýchodní vítr, tlak: 1012hPa.
Stále ještě spíše chladnější počasí, ale proti předchozím dnům o něco tepleji. Vane slabý severozápadní vítr, tlak: 1011hPa.
Po krátké ale prudké přeháňce vysvitlo slunce a hned je dusno. Pri přeháňce během několika minut spadlo 8mm. Vane slabý západní vítr, tlak: 1009hPa.