Císařov
202 mnm / Olomoucký krajPo přechodu teplé fronty ze které ráno nepatrně pršelo od jihozápadu pomalu ubývá oblačnost. Nyní už převládá spíše vysoká cirrovitá. Výrazně se otepluje a je bezvětří. Tlak: 1020 hPa.
37.2°C
-18.5 °C
166
558
155
1571
58
23
2
940
Po přechodu teplé fronty ze které ráno nepatrně pršelo od jihozápadu pomalu ubývá oblačnost. Nyní už převládá spíše vysoká cirrovitá. Výrazně se otepluje a je bezvětří. Tlak: 1020 hPa.
Po nočních bouřích ze kterých spadlo téměř 50 mm bylo dnes výrazně méně oblačnosti. Teď večer je dokonce polojasno. Vane čerstvý nárazovitý vítr od severovýchodu, tlak: 1018 hPa. Dohlednost je výrazně omezena mlžným oparem.
Krásné slunečné dopoledne. Rano bylo s teplotou 10,8°C chladné, ale teď už se rychle otepluje. Vane slabý severní vítr, tlak: 1018 hPa.
Na východním obzoru je ještě vidět oblačnost frontální vlny, ze které u nás napršelo 7 mm. Jinak se tvoří už jen nevýrazná kupovitá oblačnost. Konečně je však opravdu chladno. Vane mírný severovýchodní vítr, tlak: 1014 hPa.
Horko, jeden z nejteplejších dnů tohoto teplého léta, vane mírný jižní vítr, tlak: 1012 hPa.
Opět máme tropický den, zdá se, že dnes bude teplota obzvlášť vysoká. Vane slabý proměnlivý vítr, tlak: 1014 hPa. Dohlednost omezuje opar. Na obloze je jen pár mraků, zejména na západním obzoru.
Další velmi horký den. Vane slabý jihovýchodní vítr, tlak: 1017 hPa.
Hezký slunečný den, vane slabý severní vítr, tlak: 1016 hPa.