Císařov
202 mnm / Olomoucký krajPo celonočním vyjasnění klesla teplota opravdu hluboko. Jde o největší únorový mráz od února 2012 a zároveň celkové nejsilnější mráz od ledna 2017. Je bezvětří, tlak: 1040hPa.
35.6°C
-18.5 °C
159
534
151
1520
57
23
2
928
Po celonočním vyjasnění klesla teplota opravdu hluboko. Jde o největší únorový mráz od února 2012 a zároveň celkové nejsilnější mráz od ledna 2017. Je bezvětří, tlak: 1040hPa.
Dnes bylo krásně, máme vůbec nejslunečnější den za tuto zimu, slunce svítilo téměř 8 hodin. Více času nasvítilo slunce naposledy 20. října. I přesto je dnešní den ledový. Vane slabý severní vítr, tlak: 1001hPa.
Dnes je krásně slunečné počasí. Celý den se teplota udržela pod nulou a tak si připíšeme ledový den. K pravé zimní atmosféře chybí jen sníh, který při oteplení v předchozích dnech roztál. Vane slabý severovýchodní vítr, tlak:1005hPa.
Dnes máme téměř jarní počasí. Sníh však v noci přemrzl a tak taje přeci jen pomaleji než včera. Pocitově je však skutečně teplo, až by člověk nevěřil, že je období, kdy obvykle vrcholí zima. Je bezvětří, tlak: 1008hPa.
Máme za sebou nejmrazivější noc od ledna 2019, v noci bylo -14,2°C a teplota zatím moc nestoupá. Vane slabý severovýchodní vítr, tlak: 1024hPa.
Po dlouhé době dorazil silnější mráz. Uvidíme jak nízko teplota ještě klesne. Vane slabý východní vítr, tlak: 1023hPa.
Počasí spíše jarní než prosincové, ale je krásně. Vane mírný jihovýchodní vítr, tlak: 995hPa. V noci napršelo 20mm.
Dnes máme první ledový den začínající zimy, i když jen velmi těsně. Maximum bylo -0,2°C. Ranní minimum pak bylo -5,6°C. Vane slabý západní vítr, tlak: 1019hPa.