Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečné počasí pokračuje, zítra se začne výrazně oteplovat

Profil ota

Jméno a příjmení, registrace
23.08.2012
Poslední návštěva
29.04.2026 18:30
Místo pozorování
Císařov, okres Přerov zobrazit na mapě
Web stránky
http://pocasicisarov.cz/index.php

Statistiky

Zaslané záznamy
1965
Nejvyšší zaznamenaná teplota
35.6°C
Nejnižší zaznamenaná teplota
-18.5 °C
Počet bouřek
159
Počet slunečných dnů
534
Počet deštivých dnů
151
Počet fotografií
1521
Počet TOP fotografií
57
Počet videí
23
Počet TOP videí
2
Oblíbené fotografie a videa
928

Zaslané počasí

Nejnižší teploty

Sněhové přeháňky
2.4 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Slaboučká sněhová přeháňka.

Jasno
2.4 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Díky minimu oblačnosti a jen slabému větru teplota docela rychle klesá, ráno to opět vypadá na mráz.

Sněhové přeháňky
2.5 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Jarní počasí zatím stále nedorazilo. Nyní máme dokonce poměrně silnou sněhovou přeháňku. Vane mírný severní vítr, tlak: 1016hPa.

Mrholení
2.6 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Zataženo nízkou oblačnosti a kouřmo, momentálně také mrholí. Vane slabý jihozápadní vítr, tlak: 1028hPa. Denní minimum bylo 1,5°C, maximum 2,9°C. Pohled z dronu na Velký Týnec těsně pod základnou nízké oblačnosti.

Sněhové přeháňky
2.6 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Venku se již naplno začíná projevovat příliv arktického vzduchu. Nyní nás dokonce trefila slabá sněhová přeháňka. Vane silný severní vítr, tlak: 1015hPa.

Sněhové přeháňky
2.6 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Silná sněhová přeháňka, i přes vysokou teplotu se na některých površích tvoří lehký poprašek. Vane čerstvý severní vítr, tlak:1025hPa.

Mlha
2.7 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Stále se drží lehká mlha a nějaký sníh. Je bezvětří, tlak: 1032hPa.

Zataženo
2.7 °C

Císařov

202 mnm / Olomoucký kraj

Vane čerstvý jihovýchodní vítr a teplota stoupá, sníh je však díky předchozím mrazům na zemi ještě zmrzlý, na střechách však již odtává, takže poslední možnost vyrazit na běžky než sníh roztaje to chce využít. Tlak: 1002 hPa.