Císařov
202 mnm / Olomoucký krajHezký, ale na červen poněkud chladný den. Noční minimum bylo 7,1°C, denní maximum bylo 18,4°C. Vane slabý severní vítr, tlak: 1023hPa. Obloha je mírně zakalená kouřem z lesních požárů v Kanadě.
38.5°C
-18.5 °C
166
563
155
1578
58
23
2
942
Hezký, ale na červen poněkud chladný den. Noční minimum bylo 7,1°C, denní maximum bylo 18,4°C. Vane slabý severní vítr, tlak: 1023hPa. Obloha je mírně zakalená kouřem z lesních požárů v Kanadě.
Hezké počasí. Ráno však bylo opět chladné. Teplota klesla až k 1°C a byl i přízemní mráz. Vane mírný severovýchodní vítr, tlak: 1023hPa.
Přechodně protrhaná oblačnost a příjemné teplo. Vane mírný jihozápadní vítr, tlak: 997hPa. V noci byly letos poprvé z naší oblasti viditelné blesky, samotná bouřka však byla daleko nad jižní Moravou a srážky nám tak nepřinesla.
Odešla fronta a oblačnost se přechodně protrhala. Od západu se však rychle blíží přeháňky. Díky slunci je teď o něco tepleji, na srpen je to ovšem stále velmi nízká teplota. Vane mírný jihozápadní vítr, tlak: 1007hPa.
Od východu přichází déšť, vypadá to na poměrně vydatné srážky. Vane slabý jihozápadní vítr, tlak: 998hPa. V noci a ráno spadlo 5mm vody.
Docela hezká bouřka s přívalovým deštěm. Slabý západní vítr, tlak: 1013hPa.
Poměrně vydatně prší. V předchozích dnech se výrazně snížil deficit srážek. Za pondělí napršelo 15 mm, včera 40 mm, za tyto 2 dny tedy již máme krásných 55 mm. Dnes taky nejspíš něco přibude a sucho je tak alespoň na nějakou dobu zažehnáno
Bouřka naši oblast bere jen okrajem, v Přerově nejspíš bude pěknej slejvák.