Bášť u Prahy
220 mnm / Středočeský krajTak se tu právě nyní opět nebe pokrylo nízkou inverzní oblačností.
37°C
-19 °C
2
132
33
37
0
26
Tak se tu právě nyní opět nebe pokrylo nízkou inverzní oblačností.
Pěkné dopoledne, dnes zatím počasí nemá chybu. Ranní minimum bylo -4,5°C, od té doby svítí slunce a při naprostém bezvětří je venku docela příjemně. Tlak je 1025hPa a vlhkost 90%. Jedinou zradou je od jihovýchodu se blížící nízká oblačnost.
Pěkné odpoledne, počasí zdá se protočilo pár listů kalendáře a zastavilo se na konci března - je slunečno a nebýt mírného až čerstvého jihozápadního větru, tak je docela teplo. Tlak pomalu klesá (1016hPa) a vlhkost tu je na 73%.
Pěkné dopoledne, tak po takměř měsíci se tu pořádně projasnilo a panuje slunečné, avšak poněkud větrné počasí. Od rána vane západní vítr o rychlosti 3m/s a v nárazech se blížíme 7m/s. Tlak je 1029hPa a vlhkost 86%.
tlak 1029hPa, vlhkost 97%, vítr slabý jihovýchodní a jinak je vše při starém...
Počasí stále bez jakékoliv změny.
Na obloze neustále stejný odstín, asi by to chtělo iron a vyčistit...jinak tlak narostl na hodnotu 1035hPa a vlhkost je 97%. Jedinou drobnou změnou je slabý jižní vítr.
Dnes je opět zataženo inverzní oblačností a teploty se pohybují okolo nuly. Tlak vzrostl na 1029hPa a vlhkost je 97%.