Ostrá
175 mnm / Středočeský krajJe hic, co k té teplotě dodat. Vytvořila se drobná kupovitá oblačnost. (2/8) Zítra bude ta oblačnost o hodně bohatší!
38.3°C
-12.6 °C
104
2057
693
104
6
0
0
1227
Je hic, co k té teplotě dodat. Vytvořila se drobná kupovitá oblačnost. (2/8) Zítra bude ta oblačnost o hodně bohatší!
Už bylo překáno včerejší maximum. Na slunci je nejlepší raději nebýt teď vůbec.
Od rána opět jasno, teplota roste. Vlhkost 30%.
Teplota sice klesá, ale dost pomalu. V Praze je to vše rozpálené, tam je vždy v centru peklo. Rozhodně tam také teplota neklesne pod 20°C. Tady je jasno, klidno a klasický pěkný letní večer.
Dnes opět zcela jasno celý den. Tropický den byl takový jak má být. Maximum krásných 33,3°C. Na tuto hodinu je opravdu vedro. A vedro bude po většinu příštího týdne!
Tady už je také hic, občas foukal slabý vítr, ale nyní je klidno. Voda se oteplila a takovýto trend bude stejný i nadále.
Teplota 30°C byla přesažena již před 10h a 30min a slunce pálí od rána a bude až do večera. Vše je potom dlouho rozpálené a to nemluvím o Praze-tam se téměř nedá existovat.
Jasno a rostoucí teplota. Bezvětří, takže pokud to tak zůstane vzduch bude těžký.