Borkovice-Kozohlůdky
415 mnm / Jihočeský krajDnes po celý den jasno.Vítr jen slabý takže bylo celkem příjemně teplo.
36.3°C
-28 °C
25
478
214
271
1
0
0
86
Dnes po celý den jasno.Vítr jen slabý takže bylo celkem příjemně teplo.
Je jasno teplota už stoupá ale stále je mrazivo.V noci teplota klesla až na -4,3°C a přízemní -6,9°C.
Je jasno teplota se trochu zastavila a klesá už pomaleji.Dnešní maximum:15,3°C.
Je zde jasno jen 1/8 oblačnosti.Teplota pomalu klesá u země je už kolem -1°C.Ráno by mohlo být celkem mrazivé.Jinak chci vám vysvětlit proč píši Borkovice-Kozohlůdky.Proto protože já bydlím kousek od vsi a bratranec bydlí ve vsi a např.teploty se docela liší tak aby to bylo rozdělený.Píšu teda Borkovice-Kozohlůdky podle lesu který je kousek od nás a ten se tak nazývá.
Jsou už jen 3/8 oblačnosti a oblačnosti nadále ubýbá ráno bylo ještě oblačno vysokou cirovitou oblačností.Minimální teplota byla +1,1°C a přízemní -2,4°C.
Stále je dosti teplo a skoro jasno od jihozápadu se začíná pomalu nasouvat oblačnost zatím jen cirovitá.
Je jen 1/8 oblačnosti a teplo konečně už začíná být pořádný teplo.
Zatím je ještě skoro jasno protože se rozpouští ranní mlha ale potom to vypadá na jasno.Jinak byla tu dnes docela chladná noc teplota byla 3,9°C a přízemní 2,9°C.