Malonty
690 mnm / Jihomoravský krajI nadále máme skorojasno až polojasno. Jen vítr se do 3m/s tlak 1020hPa.
35.7°C
-10 °C
13
56
21
2
0
7
I nadále máme skorojasno až polojasno. Jen vítr se do 3m/s tlak 1020hPa.
Ráno je se skorojasnou až polojasnou oblohou. Vítr slabý do 1m/s nebo klidno.Tlak 1016hPa. Vlchkost 47%.V noci jsem naměřil jen 8,2°C.
Je velice chladná noc,připomíná mi noci v řijnu.Vítr se uklidníl,přes den foukal 2-4m/s. Tlak je 1019hPa vlchkost 29%.Dnešní max.teplota byla do 24°C,dnešní noc čekám v rozmezí od 1O-14ti°C.Už mi trochu začíná chybět zima a sníh ale léto je také dobré když nejsou tropy.
Od rána je zatažená obloha zatím bez deště a vůbec nefouk´á vítr.
A už se spustila dešťová clona,zatím napršelo 4,2mm srážek vítr 5Okm/h.Dobrou už dnes opravdu naposled:).
Začal foukat silný vítr,o 1 stupeň se ochladilo a v dáli asi 10Km intenzivně prší jde to přímo sem.Na zahradě jsem rozdělal oheň a jdu ho pohasit aby mi tam něco neshořelo.A tak začíná to být maso fučí čím dál tím víc.Tak hezkou noc všem.
Celý den bylo zataženo a foukal nárazový vítr. Za chvíly by mělo pršet a teké je od nás bouřka.Dnešní noc bude chladná.Dobrou noc.
Od 21:15 lije jak z konve o asi se na nás nenou i bouřky.Dobrou noc.