Uničov
235 mnm / Olomoucký krajPolojasno až skoro jasno-nyní oblačnosti spíše ubývá, stále fouká mírný S až SZ vítr. Po včerejších přeháňkách už je konečně docela zalito, ale nějaký déšť by byl ještě určitě potřeba.
35.4°C
-11.1 °C
5
25
15
0
0
0
Polojasno až skoro jasno-nyní oblačnosti spíše ubývá, stále fouká mírný S až SZ vítr. Po včerejších přeháňkách už je konečně docela zalito, ale nějaký déšť by byl ještě určitě potřeba.
Po celý den je oblačno až zataženo, proběhla tu už i slabá dešťová přeháňka, vítr ale zatím nic moc, naopak spíš zase zeslábl, i to oteplování se nějak zastavilo, sníh ubývá pomalu.
Místy pásy vysoké oblačnosti, jinak jasno, vítr se přes noc uklidnil, občas vane slabý JV vánek, vzduch je docela čistý, mlhy a smog dnes doufám nehrozí.
Oblačno, zesilující slabý až mírný vítr jižních směrů, obleva- ze střech valí voda a padají menší kusy ledu se sněhem, na ošetřených chodnících je tenká vrstva břečky, silnice mokré, na trávě to taje pomalu.
Vítr už zase trochu zeslábl, ale zato vydatně prší, teplota lehce klesla, sníh už je nesouvislý- všude je plno vody.
Obloha je vymetená, od jihu docela dost fouká, ale je krásně.
Témě celou noc pršelo, nyní už jen mrholí, vítr se přes noc uklidnil až na bezvětří- je strašně vlhko a mlhavo- počasí jak v listopadu, ze sněhu zůstaly jen zbytky podél cest.
Oblačno, mokro po silnější dešťové přeháňce, fouká mírný severozápadní vítr.