Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Teploty opět nad 20 °C, na obloze už o něco více oblačnosti

Přehled funkcí uživatelských účtů

Informace o tom, jak do jednotlivých sekcí přispívat, naleznete na stránce Nápověda.

Počasí u vás

Staňte se pozorovatelem počasí ve vaší oblasti a informujte ostatní o aktuálním počasí, které u vás právě teď panuje. Ostatní se od vás mohou dozvědět, jaký byl průběh bouřky, která se žene Českem nebo kolik sněhu u vás napadlo během sněhové přeháňky. Poskytnete tak ostatním důležité informace o průběhu počasí. Informace o počasí můžete přidávat přes počítač na našich webových stránkách nebo přes mobilní aplikace MeteoMapy (Andoid, iPhone).

Počasí u vás

Diskuse

Nevíte něco o počasí, potřebujete vysvětlit nějaký jev nebo chcete s ostatními diskutovat nad vývojem počasí v nejbližších dnech podle numerických modelů? Zapojte se do nejrozsáhlejší meteorologické diskuse na českém internetu. Vytvářet můžete nová témata s dotazy nebo se zapojit do již existujících vláken a obohatit diskusi o své názory.

Diskuse

Fotogalerie

Fotogalerii ocení především tzv. lovci bouřek, kteří se v létě vydávají do terénu a zachycují extrémní projevy počasí. S ostatními se potom mohou podělit o své úlovky a poradit jim bezpečná místa s dobrým výhledem vhodným k pozorování silných bouřek v přírodě. Přidávat ovšem můžete i fotografie tematicky související se zimou, oblaky, horami, přírodou, optickými jevy a podobně. Fotografie mohou uživatelé komentovat, hodnotit nebo sdílet na Facebooku.

Fotogalerie

Počasí na web

Máte-li zájem zobrazovat na svých stránkách předpovědi počasí, určitě oceníte služby, které poskytujeme. Máte na výběr z několika formátů a XML souborů. Předpovědi počasí jsou pravidelně aktualizovány a obsahují podrobné údaje o počasí. Informace od nás odebírá tisíce stránek po celém českém internetu.

Počasí na web

Líbí se vám výše uvedené služby? Začněte je naplno využívat.