Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Mírné ochlazení, více oblačnosti a místy zaprší

Počasí na Messenger - Chatbot

Povídejte si o počasí s naším chatbotem a dostávejte pravidelné zprávy o počasí. Vytvořili jsme k tomu chatbota s názvem Ventus, se kterým si můžete povídat prostřednictvím služby Facebook Messenger. Každé ráno vám řekne, jaké bude přes den počasí.

Jak si začít povídat?

S chatbotem Ventus si můžete začít povídat, pokud máte účet na Facebooku přes jejich službu Facebook Messenger (na počítači nebo v mobilu). Zde si vyhledejte In-počasí a ihned si můžete začít psát s naším chatbotem. Komunikace je plně automatizovaná chatbotem.

Co umí?

Hlavní schopností chatbota Ventus je zasílání pravidelných zpráv o počasí. Každý den ráno (nebo v jiný vybraný čas) vám zašle nejčerstvější předpověď počasí na dnešní a zítřejší den. Hned ráno se tak snadno dozvíte, jaký vývoj počasí a teplot se v daný den očekává a můžete tomu přizpůsobit svůj denní program. Pokud se chcete zasmát nebo si jen tak popovídat, chatbot vám řekne několik praktických informací a vtipů.

Chatbot zvládne odpovídat například na následující příkazy a otázky (pro vyvolání výchozí nabídky můžete kdykoliv napsat hej):

  • Jaké bude počasí?
  • Napiš mi vtip.
  • Bude pršet?
  • Co umíš?
  • Změň nastavení.
  • Znáš Ventusky?
Chatbot vám bude psát počasí vždy pro výchozí lokalitu, kterou si nastavíte při prvním spuštění. Pokud chcete vědět počasí pro jiné místo, musíte si ho změnit v nastavení chatbota (napsáním nastavení).

Obrazovka
Obrazovka
Obrazovka
Obrazovka

Ochrana osobních údajů

Naše aplikace neobsahuje reklamy. V aplikaci můžete napsat vaši lokalitu, což slouží k určení místa pro zobrazení předpovědi, viz Ochrana osobních údajů.