Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Mírné ochlazení, více oblačnosti a místy zaprší

In-počasí na Android a iOS

In-počasí je užitečná aplikace na Android a iOS, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí. Důležitým rozšířením aplikace je widget zobrazující informace o počasí přímo na ploše vašeho mobilního telefonu. Kromě předpovědi počasí zobrazuje aktuální teplotu a vítr ve vámi zvoleném místě. Vzhled aplikace se přizpůsobuje aktuálnímu počasí. Widget na Android zobrazuje také aktuální čas nebo svátky a je tedy praktickým rozšířením plochy. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut z husté sítě meteorologických stanic a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě.

Aplikace je dostupná zdarma pod názvem In-počasí na Google Play nebo iTunes.

Obrazovka Obrazovka Obrazovka

Widgety na plochu

Aplikace nabízí celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu. Díky widgetům se dozvíte nejen aktuální teplotu venku a předpověď na další dny, ale i aktuální datum, svátek a čas. Největší formát widgetu zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, svátek, datum, počasí na dnešní den a aktualitu. Malé widgety zobrazují předpověď na dva dny nebo aktuální teplotu ve vámi zvolené lokalitě. Informace o počasí budete mít vždy po ruce.

Předpovědi tvořené českými meteorology

Předpovědi jsou pravidelně aktualizovány (každých 30 minut) a připravovány meteorology z portálu In-počasí. Data pro aplikaci tak vznikají přímo v České republice a jsou pravidelně kontrolovány. Aplikace využívá hustou síť meteorologických stanic po celém našem území. V jejich blízkém okolí se v aplikaci zobrazuje aktuální teplota venku na desetinu stupně přesně.

Podrobné předpovědi

Na 24 hodin dopředu v aplikaci naleznete podrobné předpovědi po hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době (zahrnují předpověď stavu počasí, teploty, úhrnu srážek a větru). Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den.

Meteorologické centrum ve vašem telefonu

Aplikace se může pochlubit kompletním meteorologickým servisem. Vedle předpovědí nechybí v aplikaci klimatické údaje pro vybrané stanice, přehled rekordů, časy východu a západu Slunce a Měsíce nebo aktuality.

Ochrana osobních údajů

Naše aplikace neobsahuje reklamy. V aplikaci můžete povolit zjištění aktuální polohy, což slouží k určení místa pro zobrazení předpovědi, viz Ochrana osobních údajů.

Naše další aplikace

Prohlédněte si naše další užitečné aplikace: Seznam aplikací.

Technická podpora

Názory a připomínky nám můžete napsat do diskuse.