Počasí u vás
BlatnáBlatná (cca 445 m.n.m.), město růží, leží v okrese Strakonice v Jihočeském kraji, 18 km severně od Strakonic. Své jméno získala od blat, mezi nimiž byla založena. Město je obklopeno pahorky, které na severu přecházejí v lesní masiv Brd. Začíná zde řeka Lomnice. Žije zde přes 6 tisíc obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Nedaleko od Blatné je v Kocelovicích meteorologická stanice. Průměrná roční teplota je 7,6°C, za rok zde spadne 590 mm a slunce svítí 1714 hod.
Rekordy: 38.3 °C , -20.2 °CTop uživatelé: Blateňák (2381), beďa (90), vizte (5), majkl 84 (4)
Poslední fotografie a videa
Poslední počasí
Blatná
416 mnm / Jihočeský krajZataženo ale zima jako v p......
Blatná
461 mnm / Jihočeský krajTak tady taky leje-lej občas i víc
Blatná
460 mnm / Jihočeský krajUž toho bylo dost.Mohlo by to skončit
Blatná
440 mnm / Jihočeský krajTak konečně hezky zapršelo a taky se tak akorát ochladilo.Už bylo na čase.Tak teda přeji všem hezké celé odpoledne i v nečtinách.B.m.
Blatná
440 mnm / Jihočeský krajTak se mraky začínají prothávat a snad nebudou ve velkých kusech padat dolů.To by bylo hodně ran.Každopádně je počasí o hodně lepší než dříve.Hezký den všem přeje.B.m.
Blatná
440 mnm / Jihočeský krajZdravím přátelé.Tak už se nám konečně ochladilo a jak tak kokám na googl earh tak ty teploty jsou také vyrovnané.Nahoře fouká vítr od západu a tak v Brně se snad taky dočkají alespoň trochu deště jako u nás.Nevím kolik těch kapek tady spadlo,ale myslím si ,že nic moc.To odhaduji podle louží.Doufejme,že už to bude lepší.Tak tedy všem na int-počasí přeji opět hezký i když zamračený hezký den.Do Brna a nečtin Hezký pozdrav vzlášť.B.m.
Blatná
440 mnm / Jihočeský krajCelý den se honí mraky všemi směry a spadlo 12 kapek.Hodoníne-jsme na tom stejně.Mě stěch veder už taky pomalu je.e.Potáhneme to za jeden provaz.Hezký večer všem na int.počasí a Hodonínu vzlášť,též do nečtin.B.m.Teď v 19.28 hod začíná velmi jemně padat déšť.