Císařov
202 mnm / Olomoucký krajHezky slunečné, i když chladné počasí. Zdá se, že teď nás několik slunečných dnů čeká. Vane mírný severovýchodní vítr, tlak: 1028hPa.
Počasí u vás
CísařovHezky slunečné, i když chladné počasí. Zdá se, že teď nás několik slunečných dnů čeká. Vane mírný severovýchodní vítr, tlak: 1028hPa.
Dnes převládá velká oblačnost, vyskytly se i sněhové přeháňky, ale byly jen slabé. Vane mírný severovýchodní vítr, tlak: 1026hPa.
Při pohledu z okna je hezky, ale čerstvý západní vítr pocitovou teplotu výrazně snižuje. Tlak 998hPa.
Vzdálenou bouřku nad jižní Moravou osvětluje zapadající slunce. Na jihu Moravy dnes bylo bouřek více, tady se však vyskytovaly pouze přeháňky, i tak ale počasí připomínalo spíš duben než únor. Ráno po delší době trošku víc zapršelo a dočkali jsme se i slunce. V dalších dnech se ale ještě vrátí zima. Vane slabý jihozápadní vítr, tlak: 999hPa.
Dny už se teď výrazně prodlužují a tak i před půl šestou máme ještě světlo. Dnešní den byl navíc na únor až mimořádně teplý, maximální teplota byla 13,5°C. Poctivě však díky čerstvému západnímu větru a absenci slunečního příliš teplo není. Tlak: 1014hPa. Sem tam proletí kapka.
Ráno u nás byla sněhová přeháňka. Během dne se ale výrazně oteplilo. Vane mírný severozápadní vítr, tlak: 1016hPa.
Konečně se nízká oblačnost trhá, i dnes však vydržela opravdu dlouho. Vane slabý západní vítr, tlak: 1026hPa.
Dlouho to vypadalo, že už se ani dnes inverze nezbavíme, nakonec se však rozpustila. Na teplotu to ale velký vliv už nemělo. Vane slabý jihozápadní vítr, tlak: 1030hPa.