19.3 °C
Pardubice
225 mnm / Pardubický krajpo ránu je polojasno a docela teplo, na odpolední teplotu jsem zvědav
37.7°C
-25.2 °C
163
2674
888
94
2
0
0
5005
po ránu je polojasno a docela teplo, na odpolední teplotu jsem zvědav
jasno a konečně se ochladilo pod 20°C a bude se dobře spát
oblačno, teplota oproti včerejšku sice o dost nižší, ale je to daleko příjemnější, včerejší maximum bylo 30,6°C
zataženo bez deště, teplota pomalinku desetinku po desetince klesá, z Německa se blíží spousta přeháněk a bouřek, asi se máme na co těšit
v dálce už je vidět blýskavice, bouřka postupuje postupně k severozápadu
teplota se od noci téměř nehla k ránu sprchlo, jenže ty 2 mm nestojí ani za řeč, ale aspoň teplota je v pohodě
od z přibývá oblačnost, teplota docela vysoká, jestli nebude zítra přes den chladněji...
Teplá noc, mírný JV vítr.