České Budějovice
394 mnm / Jihočeský krajLuboši nemám problém...Plzeň znám velmi dobře,jezdil jsem tam do školy a i teď se tam několikrát do roka dostanu.Jen mě zajímaly ty rozdíly teplot.
34.5°C
-20.6 °C
61
1222
351
326
2
0
0
40
Luboši nemám problém...Plzeň znám velmi dobře,jezdil jsem tam do školy a i teď se tam několikrát do roka dostanu.Jen mě zajímaly ty rozdíly teplot.
polojasno,Luboši že máš rád teplo to je v pořádku...jen je by mě zajímalo kde máš teploměr.Celý léto a každé teplé počasí máš rekordy a sotva se trochu ochladí tak máš nejchladněji.ČHMU se od tebe dost odlišuje.Já bydlím od meteostanice asi tak 3 km a celoročně se odlišuju jen v desetinkách.U tebe to dělá někdy i několik stupňů.
občas nějaká kapička....
pořád ještě teplo,okno v ložnici otevřené....tady to ještě pár hodin vydrží,zítra to v práci už bude asi hnus.
tady ještě paráda...radar i s oblačností-http://www.wetterspiegel.de/de/europa/deutschland/50.html
nádhera,kazí to výhled na další dny...
posledních pár hodin krásnýho počasí trávím na zahradě u pivka ..... kolena na grilu čekají.
oblačno....Kam zmizely ty sluníčka které se tu docela zabydlely ?????????