Císařov
202 mnm / Olomoucký krajZataženo a díky mírnému severozápadnímu větru také velmi chladno. Tlak: 1009hPa. Cca od 300 metrů nad mořem ještě zůstávají po včerejším sněžení zbytky sněhu.
36.7°C
-21 °C
225
2167
208
306
9
0
0
925
Zataženo a díky mírnému severozápadnímu větru také velmi chladno. Tlak: 1009hPa. Cca od 300 metrů nad mořem ještě zůstávají po včerejším sněžení zbytky sněhu.
Slabý Z vítr, vlhkost 71%, min. 0,2°, tlak setrvalý. Naše typické zimní počasí, alespoň že jsou ty zbytky sněhuláků..
8,1°C, Jasno, Sníh: 0 cm. Je fakt hezký dneska. ♡‿♡
Slabší JV vítr, vlhkost 72%, min. -0,9°, tlak setrvalý. Sníh už téměř zmizel z ploch, akorát ve stínu stromů za městem se ještě drží. V Jeseníkách je naopak na tuto dobu sněhu dost Malý Děd 51 cm.
Je zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Pocitovou teplotu dále snižuje slabý severní vítr, tlak: 1029hPa. Nad nízkou oblačností však panuje krásné slunečné počasí, což zachycuje i snímek z dronu. Na levém okraji snímku jsou vidět Hostýnské vrchy, které z nízké oblačnosti vystupují.
Slabý vítr, vlhkost 64%, min. 8,2°, tlak mírně klesá. Dnes třetí den nízké oblačnosti, naštěstí se o v poledne už začala rozpouštět.
Konec nízké oblačnosti, na rakousko-české hranici. Větrno