Zatahuje se, dle radaru na sever od nás u Litoměřic podle bílé barvy asi velká průtrž, na webové kameře města není ani vidět a ochladilo se tam o více než 10 stupňů. Škoda, že nic zde není, je strašné sucho.
Tak nevím zda nebydlím v pekle (viz foto 21,45h) jinak teplo, vedro, dusno, naprosté bezvětří, tlak 992,9 v mé výšce a dělá si celý den co chce, vlhkost 48%.