0.5 °C
Chrudim(Vlčnov)
285 mnm / Pardubický krajteplota se dostala nad nulu a sníh taje.. hlavně na sluníčku.. .. na zahradě jsme postavili prvního sněhuláka ;)
23°C
-8 °C
0
4
4
6
1
0
0
2676
teplota se dostala nad nulu a sníh taje.. hlavně na sluníčku.. .. na zahradě jsme postavili prvního sněhuláka ;)
2012 10 28 v 7:38 tak takový byl pohled z okna - myslela jsem, že to do rána roztaje ale teploměr ukazoval 0° Nyní svítí sluníčko a sníh trochu mizí
Níádherně polojasné a zasněžené ráno.Místy máme i 30cm návěje.
Dnes ráno se teplota držela slabě pod nulou. Nyní se ale protrhává oblačnost a teplota roste. Sněhová pokrývka tak pomalu mizí. Tlak je 1011hPa.
Zataženo.Celkem zde leží 7cm sněhu.Přikládám fotku.Je to tady jak uprostřed zimy :)
Tak jsem měřil výška sněhu je od 9 max do 12-13cm, ale asi už malinko odtál jinak po sněžením nočním si mylím těch 14 cm mohlo být:-) zde je fotka