začíná se dělat pěkný navečer
bouřka na obzoru
jako v prádelně
je po bouřce, celkem dnes 6mm
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným...
poprchává a pofukuje
silnější přeháňky
docela zima, neprší.