Třibřichy
253 mnm / Pardubický krajKolem deváte hodiny zataženo bez sněhu, pak začalo sněžit asi tak 25 minut - zahrádku to pocukrovalo viz foto pořízené v 9:42, teď se začíná vyjasňovat a zahrádka bude zase černá a zelená
40°C
-17 °C
227
6453
563
5325
9
29
0
237831
Kolem deváte hodiny zataženo bez sněhu, pak začalo sněžit asi tak 25 minut - zahrádku to pocukrovalo viz foto pořízené v 9:42, teď se začíná vyjasňovat a zahrádka bude zase černá a zelená
Během odpoledne spadlo pár vloček sněhu - fotka pořízena dnes v 16:16 bylo -2° - máme pocukrovanou zahrádku - uvidíme zítra
Dopoledne sluníčko vládlo, teď se snaží dostat z mraků, fouká ledový vítr - fotka pořízena ve 14:31
šla jsem se podívat, jak je venku - vrátila jsem se pro foťák - padá sníh - vyfoceno v 18:53 dnes
Když jsem šla k počítači, tak venku padal sníh - ale na zemi se nudržel, nyní se mi už v jednom okně modrá obloha a v druhém jsou šedivé mraky přikládám fotku z denšního dne ve 12:32 - krásný jarní den - no řekněte
vítr, tlak 753-sníh není a zatím nepršelo
od rána vítr, déšť - chvílemi jakoby přestane a znovu