Třibřichy
253 mnm / Pardubický krajráno bylo zataženo, teď se sluníčko vyklubalo ven - trochu fouká ale pohled z okna je příjemný
40°C
-17 °C
227
6452
563
5325
9
29
0
237831
ráno bylo zataženo, teď se sluníčko vyklubalo ven - trochu fouká ale pohled z okna je příjemný
od rána zataženo -chvílemi jemný deštík - je temno
ráno v 7 hodin 0° a teď +14° -venku je opravdu krásně
tak sluníčko svítí a je na něm moc krásně - viz fotka vyfocená dnes ve 13:12 hodin - dalo by se hrát - kolik rozdílu je proti fotce ze 16.10.2011 v 14:27 hodin? :)
v 7:45 bylo -1°, teď se sluníčko snaží zbavit zahrádku jinovatky a měsíček mu docela pomáhá - obloha jasně modrá - viz foto v 9:14
je krásně, sluníčko hřeje - ale co je to platné, když mrazík se prošel po zahrádce - jak je vidět na přiložené fotce teď pořízene ve 14:27
vítr se utišil, teplota začala klesat, obloh je modrá - přijde v noci mrazík? kdo to ví ať odpoví foto vyfoceno nyní v 17:17 hod.
ráno to vypadalo na déšť, pak zvítězila obloha se sluníčkem - pěkně svítí do oken a květinky si to užívaji viz obrázek z dnešního dne v 15:50