Třibřichy
253 mnm / Pardubický krajhvězdičky nevidím, tak předpokládám, že je zataženo - a stále dusno, dusno.
40°C
-17 °C
225
6408
563
5321
9
29
0
236982
hvězdičky nevidím, tak předpokládám, že je zataženo - a stále dusno, dusno.
když jsem odcházela do knihovny před 16 hodinou, teploměr ukazoval taky 30° ale ten přenosný 66° na sluníčku. Když jsem přišla z knihovny po 18 hodině těch 30° je stále, jen ten přenosný 34° sluníčko se schovalo za střechy a už nesvítí na měřidlo
na obloze se pohybují bílé mráčky - teploměr na sluníčku hlásí 60° dusno dusno
mraky zmizely, jen obloha není jasně modrá-teplota stoupá, druhý teploměr už ukazuje 40° na slunci - jistě bude stoupat, lístí na stromě se ani nehne-dusno, špatně se dýchá
Z jednoho okna vidím modrou oblohu z druhého se objevují bílé mraky - je dusno - vyndala jsem ven i teploměr z obyváku - uvidím, co bude ukazovat. Zatím ukazoval doma 27° také, venku je lépe - zatím - profukuje větřík
neuvěřitelné - stále stejná teplota, druhý teploměr klesl na 36°-větřík ustal - před horkem se nedá nikde schovat - jo možná sklep
nechce se mi věřit, ale opravdu tolik - a ten pokojový začíná na sluníčku klesat - jen 62°-větřík pohybuje listím na stromě